Відгуки

КОЗИРЕВА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА

Близько місяця тому замовляла у багетній майстерні на Еспланадній вісім рамок для картин. Сама є напівпрофесійним художником, і довгий час зверталась до різних компаній. І дуже часто так траплялося, що виникали певні проблеми у їхній роботі. Коли звернулась до цієї майстерні, дуже порадував той факт, що моє замовлення пообіцяли зробити цього ж дня. При цьому вносити додаткову оплату не потрібно. І справді цього ж вечора мені зателефонували і повідомили, що я можу забрати своє замовлення. Щоправда, забрала його наступного дня (не було просто часу). Роботою залишилась задоволена, якість від швидкості виконання ні на краплю не постраждала. Продовжую працювати з ними і зараз. Ця багетна майстерня - це ідеальний варіант у плані ціна/якість/швидкість виконання замовлення.

УРАСКУЗИНА КАТЕРИНА ВАЛЕРІВНА

Займаюся дизайном інтер'єру та декором приміщень. Дуже часто потрібні різні багети та рамки. Починала працювати з цією багетною майстернею ще з 2002 року. Мені її порадили знайомі, які давали лише позитивні коментарі на їхню адресу. Переконалась у цьому й сама. Продовжую співпрацю і досі. Що мені дуже подобається в їх роботі, так це грамотне спілкування з клієнтами та індивідуальний підхід до кожного замовлення. Вони завжди прислухалися до моїх побажань, а робота справді виконувалася на найвищому рівні. Рекомендую і вам скористатися послугами багетної майстерні на Еспланадній. Вони справді здатні порадувати і своїм вибором, і своїм підходом до роботи, та й ціни не кусаються.

ПОРОХІН АНДРЕЙ ПАВЛОВИЧ

Нещодавно замовляла рамки для фотографій. Люблю, щоб у квартирі було завжди затишно та по-домашньому. Виконаною роботою залишилася задоволена, і при необхідності замовлятиму рамки в цій майстерні і в майбутньому. Зараз замовила кілька рамок для сімейних фото - незабаром дата 10-ти літнього спільного життя. Думаю фотографія у гарному обрамленні стане чудовим подарунком. Дуже тішить відкрите спілкування з ними. Таке враження, що вони завжди готові з посмішкою прийняти кожного клієнта. Спасибі вам. Бажаю вам лише стабільного розвитку та успіхів.